دستگاه میکسر پودر استیل مخصوص مواد گرانولی

admin  2019/10/13
دستگاه میکسر پودر استیل مخصوص مواد گرانولیReviewed by Admin on Oct 13Rating: 5.0دستگاه میکسر پودر استیل مخصوص مواد گرانولیدستگاه میکسر پودر استیل مخصوص مواد گرانولی جهت مخلوط کردن انواع مواد گرانولی استفاده می شود و در کمترین زمان مواد بسیاری را به خوبی میکس می کند.

میکسر پودر استیل مخصوص مواد گرانولی

میکسر مواد گرانولی

استفاده از مواد پودری در تولید و ساخت و به دست آوردن ترکیب های نو امری بدیهی است. در این بین نیز ترکیب ها برای داشتن نهایت دقت می بایست یکنواختی مناسبی داشته باشند. به کمک این ماشین که دستگاه ریبون بلندر نام دارد می توان انواع پودر ها و مواد گرانولی را در هم آمیخته و به درصد یکنواختی قابل قبولی رسید. صنایع غذایی و خوراکی، شیمیایی، صنایع رزین و صنایع مرتبط با محصولات آرایشی و بهداشتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

میکسر پودر استیل مخصوص مواد گرانولی

مواد گرانولی شکل هایی از پلیمر هستند که در پتروشیمی به صورت دانه های کوچک برای انواع کاربرد ها تولید می شوند. برای تولید و ساخت مواد جدید در صنایع مختلف ، این مواد شیمیایی با ترکیب سایر گرانول ها و یا پودرها مخلوط شده و با ذوب شدن به ماده مقصود می رسند. بهترین دستگاهی که می تواند میکسینگ گرانول ها را با درصد یکنواختی بالا ترکیب نماید دستگاه میکسر پودر خواهد بود.

دستگاه فوق جهت مخلوط کردن رنگ با مواد اولیه پلاستیک از نوع رنگ دانه بصورت گرانول و رنگ بصورت پینگمنت(پودر) قابل استفادده می شود.
دستگاه میکسر دارای بدنه استیل و موتوری که در زیر آن تعبیه شده بصورت پره ای و حلزونی در کمترین زمان و به بهترین نحو مواد را با رنگ مخلوط می نماید.
این دستگاه در عین حال که برای مخلوط کردن رنگ با مواد اولیه پلاستیک ساخته شده در واحدهای صنعتی پزشکی – شیمیایی و مواد غذائی نیز کاربرد دارد.