نایلون استرج

نایلون دستگاه استرچ پالت

نایلون دستگاه استرچ پالت

یکی از بهترین دستگاه های تولیدی ماشین سازی چمران دستگاه استرچ پالت است که در کارگاه و کارخانه ها جهت نایلون کشی دور محصولات و بسته بندی به صورت پالت استفاده می شود.یکی از مواد اولایه که بایستی در دستگاه استرچ پالت قرار بگیرد نایلون است . نایلون استرچ ، نوعی از نایلون است که دارای ظرافت کششی ، چسبی و شفافیت خاصی است که برای بسته بندی محصولات به صورت پالت یا مجزا استفاده می شود.

کاربرد استرچ پالت

کاربرد فیلم استرچ در صنعت بسته بندی در دهه اخیر رشد چشمگیری داشته است. این رشد مدیون پیشرفت تکنولوژی در عرصه ماشین آلات و همچنین پتروشیمی می باشد .امروزه به دلیل وجود مواد اولیه Metallocene LLDPE و همچنین ماشین آلات تولید چند لایه ( co-extrusion ) ،تولید فیلم استرچ با ضخامت کمتر ،چسبندگی بیشترو خواص مکانیکی بسیار بهتر ، امکان پذیر شده است.

 

نایلون دستگاه استرچ پالت
نایلون دستگاه استرچ پالت

مواردی که در سفارش نایلون استرچ می توان به آن اضافه کرد :

مقاوم در برابر نور خورشید
رنگی بودن فیلم استرچ
مات بودن فیلم استرچ

استفاده از سلفون و یا نایلون در بسته بندی محصولات تولید شده می تواند جایگزین خوبی هم از لحاظ اقتصادی و
بهتر دیده شدن محصول تولید شده در سطح بازار باشد از این رو استفاده از سلفون مرغوب وبا کیفیت که از مواد نو تهیه شده باشددر اولویت قرار دارد.

نایلون یا سلفون استرچ پالت

عموما این نوع سلفون مصرفی در دستگاه استرچ پالت , سلفون های با ضخامت ۲۴ میکرون و طول ۵۰ سانت می باشد که با توجه به مقرون به صرفه بودن جایزه اهمیت می باشدسه ویژگی در انتخاب نایلون استرچ پالت به عنوان مواد مصرفی کارخانه ها اهمیت خاصی دارد.

ضخامت و رنگ نایلون استرچ پالت

نایلون استرچ پالت در رنگ های مختلف و پرتنوع وجود دارد که رایج ترین رنگ آن شفاف می باشد که علاوه بر انتخاب رنگ مصرف کننده می تواند لو گو خود را نیز چاپ کند.

هر چه نایلون ضخیم تر باشد می تواندافزایش طول داشته باشد و بسته بندی آسیب کمتری ببیندالبته ضخامت زیاد می تواند پالت را سنگین و از آنجایی که این محصول کیلوی به مصرف می رسد می تواند هزینه ها را هم سنگین کند. یکی دیگر از ویژگی های نایلون استرچ کشسان بودن آن است که گاها به طول ۵۰ سانت می تواند کشسانی داشته باشد.

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است