دستگاه تیوپ پرکن کرم های بهداشتی

admin  2020/01/18
دستگاه تیوپ پرکن کرم های بهداشتیReviewed by admin on Jan 18Rating: 5.0دستگاه تیوپ پرکندستگاه تیوپ پرکن یکی از دستگاه های کاربردی در کارخانه های محصولات آرایشی و بهداشتی است به طوری که انواع تیوپ های خالی از مواد کرم های مختلف پر میشود.

شرکت ماشین سازی چمران تولید کننده ماشین آلات صنعتی با قدمت و سابقه ای بالا برای مشاوره و راهنمایی در خصوص راه اندازی خطوط تولید شما آماده می باشد.پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۶۸۶۱۳۵ – ۰۹۱۹۹۵۳۶۶۸۳ – ۰۹۳۶۲۳۸۵۳۱۶


دستگاه تیوپ پرکن کرم های بهداشتی

استفاده از این محصولات به صورت می توان گفت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد هم از لحاظ اقتصادی و هم بهداشتی بودن نوع محصول و این روند در حال افزایش می باشد به گونه ای که تولید کنندگان محصولات آرایشی با توجه به تنوع محصول استفاده از بسته بندی در قالب تیوب را در اولویت کار خود قرارداده اند.یکی از واجب ترین دستگاه ها در کارخانه های محصولات آرایشی و بهداشتی ، دستگاه تیوپ پرکن کرم های بهداشتی و آرایشی است.

دستگاه تیوپ پرکن

دستگاه تیوپ پرکن

دستگاه تیوپ پرکن ماشین سازی چمران با بهر گیری از تکنولوژی روز قابلیت بسته بندی انواع تیوپ را دارد عملکرد این نوع سیستم به صورت روتار می باشد. ابتدا اپراتور تیوپ را در محل فیکچر جا نمای می کند. سپس بعد از تشخیص سنسورقسمت فیلر دستگاه که به صورت سیلندر عمل می کند عملیات تزریق را انجام می دهد.

در مرحله بعدی سنسور خال بین فعال می شود وظیفه این سنسور تشخیص قسمت چاپ می باشد. تا در مرحله دوخت تیوپ اشتباهی دوخت نگردد. سپس بعد از مرحله خال خان سیستم دوخت فعال می شود و قسمت دوخت این نوع دستگاه به صورت اورتولاسونیک عمل می کند.

این نوع دوخت که بهترین نوع دوخت را شامل می شود بعد از اتمام مرحله دوخت محصول آماده شده توسط جک بیرون انداز از قسمت روتار دستگاه خارج می گردد.

قسمت برق دستگاه تیوپ پرکن از پی ال سی فرمان می گیرد. تمام قطعات پنو ماتیک از  برند داخلی مورد استفاده قرار  گرفته الکترو موتورها وسنسورها نیز از مرغوب ترین نوع موجود در بازار استفاده شده است.