ساخت دستگاه پرکن تیوپ کرم های بهداشتی

admin  2020/01/18
ساخت دستگاه پرکن تیوپ کرم های بهداشتیReviewed by admin on Jan 18Rating: 5.0ساخت و فروش دستگاه تیوپ پرکن + مشاوره رایگان و قیمت پرکن تیوپ دستگاه پرکن تیوپ استفاده از محصولات به صورت نی توان گفت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد هم از لحاظ اقتصادی وهم بهداشتی بودن نوع محصول واین روند ...

برای کسب اطلاعات از قیمت ها و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۷۶۸۶۱۳۵ – ۰۹۱۹۹۵۳۶۶۸۳ – ۰۹۳۶۲۳۸۵۳۱۶

پرکن تیوپ

دستگاه پرکن تیوپ

استفاده از  محصولات به صورت نی توان گفت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد هم از لحاظ اقتصادی وهم بهداشتی بودن نوع محصول واین روند در حال افزایش می باشد به گونه ای که تولید کنندگان محصولات آرایشی با توجه به تنوع محصول استفاده از بسته بندی در قالب تیوب را در اولویت کار خود قرارداده اند.

پرکن تیوپ

 

 

دستگاه تیوپ پرکن ماشین سازی چمران با بهر گیری از تکنولوژی روز قابلیت بسته بندی انواع تیوپ را دارد عملکرد این نوع سیستم به صورت روتار می باشد. ابتدا اپراتور تیوپ را در محل فیکچر جا نمای می کند. سپس بعد از تشخیص سنسورقسمت فیلر دستگاه که به صورت سیلندر عمل می کند عملیات تزریق را انجام می دهد.

در مرحله بعدی سنسور خال بین فعال می شود وظیفه این سنسور تشخیص قسمت چاپ می باشد. تا در مرحله دوخت تیوپ اشتباهی دوخت نگردد. سپس بعد از مرحله خال خان سیستم دوخت فعال می شود و قسمت دوخت این نوع دستگاه به صورت اورتولاسونیک عمل می کند.

این نوع دوخت که بهترین نوع دوخت را شامل می شود بعد از اتمام مرحله دوخت محصول آماده شده توسط جک بیرون انداز از قسمت روتار دستگاه خارج می گردد.

قسمت برق دستگاه تیوپ پرکن از پی ال سی فرمان می گیرد. تمام قطعات پنو ماتیک از  برند داخلی مورد استفاده قرار  گرفته الکترو موتورها وسنسورها نیز از مرغوب ترین نوع موجود در بازار استفاده شده است.