دستگاه پرکن ثقلی

admin  2020/04/11

 دستگاه پرکن سقلی | چمران ماشین

برای کسب اطلاعات از قیمت ها و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۷۶۸۶۱۳۵ – ۰۹۱۹۹۵۳۶۶۸۳ – ۰۹۳۶۲۳۸۵۳۱۶

به طور کلی پرکن ها چند دسته تقسیم می شوند که در مباحث قبل به آن اشاره شد با نگاهی گذار(پرکن پمپی ،سیلندر پیستون،سقلی )
عسل سقلی بیشتر در مایعات رقیق ازجمله مایعات از قبیل اب ،شیشه شورها،مواد ضد عفونی ها و مواد شوینده قابل استفاده می باشد.
در سیستم این نوع فیلرها می بایست از مخزن ذخیره استفاده شود چرا که غیر از این صورت بگیرد در روند مظروف سازی با دچار مشکل می گردد.
سیستم این نوع ماشین همیشه مخزن ذخیره می بایست در یک حجم مشخصی دارای مواد باشد تا در زمان تزریق دچار مشکل نگردد.
به منظور یکسان نگه داشتن مخزن ذخیره از پمپ تزریق وهمچنین سنسور نمایشگر سطح سنج استفاده می گردد که این امکان را به مصرف کننده می دهد بدون نیاز به کنترل مخزن ذخیره فرآیند تولید را ادامه دارند.
قابل به توضیح می باشد در همین نوع ماشین ها با توجه به نوع مواد سازگار و ساخت دستگاه هم متفاوت می باشد.
در قسمت برق این دستگاه قابل به توضیح می باشد از سیستم pLsاستفاده می گردد که دارای نمایشگر ۷ اینجی می باشد که این قابلیت را به مصرف می دهد تمام فرآیند را از طریق صفحه نمایشگر که دارای عملکرد آنالوگ و اتومات می باشد کنترول نماید همچنین به منظور بالا بردن سطح کیفیت و جلوگیری از خطا های احتمالی در صورت رسانا بودن مواد هر کدام از نازلها به صورت مجزا به سنسور تشخیص مواد مجهز نمود که این نوع سنسور ها هر کدام دارای کنترول سطح مجزا می باشد که این روند خطای فیلر را به صفر می رساند.
و چنانچه مواد رسانا نباشد می توان فرمان جداگانه ای در pLs برای هرنازل تعریف نمود وهر کدام از نازلها را به شیر برقی مجزا نصب کرد.
در خصوص نازلها باید گفت با توجه به نوع مواد می توان نوع استفاده نازلها در هر فیلر مجزا باشد به طور مثال در مواد کف کننده مانند شیشه شورها از نازلها ی بلند و سیستم از کف پرکن استفاده نمود.
ود مواد دیگر از نازلها ی کوتاه وغیر ه کف کن استفاده شود.