استرچ پالت

استرچ پالت

استرچ پالت

یکی دیگر از رایج ترین نوع بسته بندی استفاده از دستگاه استرچ پالت یا همان پالت پیچ است. این نوع دستگاه با توجه به طراحی خود دارای عملکرد مناسبی نیز می باشد. استفاده از فیلم استرچ می تواند با توجه به سنگینی نوع محصول جایگزین خوبی به جای کارتن با توجه به شرایط اقتصادی می باشد که این امر توانسته تولیدکنندگان را به استفاده از این محصول سوق بدهد.

استفاده از این نوع دستگاه با توجه به قابلیتهای خود مختص صنف خاصی نمی باشد و می توان در تمامی صنایع اعم از صنایعی که به صورت سنگین کار میکنند مانند صنایع بسته بندی کاشی سازی و همچنین در صنایع داروی ,غذایی ,بهداشتی و حتی صنایع کوچکتر مورد استفاده قرار میگیرد.

 

مشخصات فنی دستگاه استرچ پالت

  1. دستگاه دارای تابلو برق از نوع پی ال سی و صفحه نمایشگر هفت اینج می باشد
  2. همچنین از درایو جهت تنظیم سرعت و عملکرد دستگاه استفاده شده است
  3. به منظور استفاده بهینه از فیلم استرچ کلاچ با عملکرد میکانکی ساخته و طراحی شده است برق وردی دستگاه تک فاز می باشد
  4. وزن کلی دستگاه حدود ۵۰۰کیلوگرم

 

و همچنین به منظور طول عمر بیشتر از رنگ الکترو استاتیک استفاده شده است این نوع دستگاه قابلیت بسته بندی محصول حداکثر تا وزن ۳تن وارتفاع ۳ متر و همچنین ابعاد پالت حداکثر ۲*۲ متر را دارا می باشد.

استفاده از این نوع دستگاه در صنایع مختلف متفاوت می باشد که خود جای بحث دارد که از این رو می توان دستگاه استرچ پالت را به چند دسته تقسیم کرد به طور مثال : دستگاه استرچ پالت مرغک دار، دستگاه استرچ پالت دروازه ای و دستگاه استرچ پالت گردان که هر کدام به نوبه ای خود عملکرد متفاوتی دارند.

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است