دستگاه تیوپ پرکن

دستگاه تیوپ پرکن کرم های بهداشتی

دستگاه تیوپ پرکن کرم های بهداشتی

استفاده از این محصولات به صورت می توان گفت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد هم از لحاظ اقتصادی و هم بهداشتی بودن نوع محصول و این روند در حال افزایش می باشد به گونه ای که تولید کنندگان محصولات آرایشی با توجه به تنوع محصول استفاده از بسته بندی در قالب تیوب را در اولویت کار خود قرارداده اند.یکی از واجب ترین دستگاه ها در کارخانه های محصولات آرایشی و بهداشتی ، دستگاه تیوپ پرکن کرم های بهداشتی و آرایشی است.

دستگاه تیوپ پرکن  ماشین سازی چمران با بهر گیری از تکنولوژی روز قابلیت بسته بندی انواع تیوپ را دارد عملکرد این نوع سیستم به صورت روتار می باشد. ابتدا اپراتور تیوپ را در محل فیکچر جا نمای می کند. سپس بعد از تشخیص سنسور قسمت فیلر دستگاه که به صورت سیلندر عمل می کند عملیات تزریق را انجام می دهد.

در مرحله بعدی سنسور خال بین فعال می شود وظیفه این سنسور تشخیص قسمت چاپ می باشد. تا در مرحله دوخت تیوپ اشتباهی دوخت نگردد. سپس بعد از مرحله خال خان سیستم دوخت فعال می شود و قسمت دوخت این نوع دستگاه به صورت اورتولاسونیک عمل می کند.

این نوع دوخت که بهترین نوع دوخت را شامل می شود بعد از اتمام مرحله دوخت محصول آماده شده توسط جک بیرون انداز از قسمت روتار دستگاه خارج می گردد.

قسمت برق دستگاه تیوپ پرکن از پی ال سی فرمان می گیرد. تمام قطعات پنوماتیک از  برند داخلی مورد استفاده قرار  گرفته الکترو موتورها و سنسورها نیز از مرغوب ترین نوع موجود در بازار استفاده شده است.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است