دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

admin  2018/09/21
دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیکReviewed by چمران ماشین on Sep 21Rating: 5.0دستگاه شیرینگ پک اتوماتیکدستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک یکی از مهم ترین دستگاه ها در هر کارخانه ای می باشد زیرا جهت بسته بندی و پک کردن محصولات استفاده می شود.

شرکت ماشین سازی چمران تولید کننده ماشین آلات صنعتی با قدمت و سابقه ای بالا انواع دستگاه های شرینگ پک اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و … را تولید می کند.


دستگاه شرینگ پک تمام اتومات

یکی دیگر از رایج ترین نوع بسته بندی که امروزه در صنعت تولید مورد استفاده قرار می گیرد پک کردن محصولات به وسیله روش شرینگ می باشد که به دو صورت توسط دستگاه های شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود در این نوع بسته بندی از فیلم پی وی سی استفاده می شود این نوع دستگاه قابل استفاده درتمامی صنایع اعم از صنعتی ، دارویی ، بهداشتی و … می باشد و قابلیت بسته بندی انواع ظروف پت ، شیشه ، کارتن و … را دارد و در نوع نیمه اتوماتیک ظرفیت تولید ساعتی ۴۰۰ پک می باشد و همچنین این دستگاه قابلیت ساخت به صورت برقی,گازی از نوع برنر گازی از نوع مشعل و دوگانه را دارد.

مشخصات فنی دستگاه شرینگ

  • ولتاژ مورد نیاز ۳۸۰ولت برق سه فاز مصرف۱۲kw
  • کنترل سرعت نوار نقاله توسط درایوجنس نوار نقاله توری آبکاری شده
  • سیستم کنترل حرارت تونل و دوخت توسط سنسورهای گرمایشی
  • مجهز به سیستم دوخت از نوع آلومینیوم آلیاژ دار با روکش نسوز
دستگاه شرینگ پک تمام اتومات

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

دستگاه شرینگ پک

یکی از دستگاه های مهم که نایلون به دور محصولات می کشد و بسته بندی محصول را به صورت پک انجام میدهد، دستگاه شیرینگ پک می باشد. کاربرد این دستگاه به این صورت است که نایلون دور تا دور محصولات کشیده می شود، از این دستگاه در پایان خط تولید کارگاه و کارخانه ها استفاده می شود. از همین رو برای بسته بندی چندین محصول در کنار یکدیگر از این دستگاه استفاده می شود.

بسته بندی با نایلون و شرینگ کردن محصولات را در برابر آب، گرد و غبار و دیگر عوامل محیطی و جانبی محافظت می کند. معمولا از شیرینگ ها برای بسته بندی های پیچیده استفاده می کنند و به همین دلیل است که اپراتورهای مخصوصی برای این دستگاه در نظر گرفته می شود و هر چه سرعت بسته بندی دستگاه بالاتر باشد، کاربرد آن در صنعت بیشتر است.

دستگاه شرینگ پک تمام اتومات

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک