دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

دستگاه شرینگ پک تمام اتومات

یکی دیگر از رایج ترین نوع بسته بندی که امروزه در صنعت تولید مورد استفاده قرار می گیرد پک کردن محصولات به وسیله روش شیرینگ می باشد که به دو صورت توسط دستگاه های شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود در این نوع بسته بندی از فیلم پی وی سی استفاده می شود این نوع دستگاه قابل استفاده در تمامی صنایع اعم از صنعتی، دارویی، بهداشتی و … می باشد و قابلیت بسته بندی انواع ظروف پت ، شیشه ، کارتن و … را دارد و در نوع نیمه اتوماتیک ظرفیت تولید ساعتی 400 پک می باشد و همچنین این دستگاه قابلیت ساخت به صورت برقی,گازی از نوع برنر گازی از نوع مشعل و دوگانه را دارد.

مشخصات فنی دستگاه شرینگ

  • ولتاژ مورد نیاز 380ولت برق سه فاز مصرف12kw
  • کنترل سرعت نوار نقاله توسط درایوجنس نوار نقاله توری آبکاری شده
  • سیستم کنترل حرارت تونل و دوخت توسط سنسورهای گرمایشی
  • مجهز به سیستم دوخت از نوع آلومینیوم آلیاژ دار با روکش نسوز

دستگاه شرینگ پک

یکی از دستگاه های مهم که نایلون به دور محصولات می کشد و بسته بندی محصول را به صورت پک انجام میدهد، دستگاه شیرینگ پک می باشد. کاربرد این دستگاه به این صورت است که نایلون دور تا دور محصولات کشیده می شود، از این دستگاه در پایان خط تولید کارگاه و کارخانه ها استفاده می شود. از همین رو برای بسته بندی چندین محصول در کنار یکدیگر از این دستگاه استفاده می شود.

بسته بندی با نایلون و شرینگ کردن محصولات را در برابر آب، گرد و غبار و دیگر عوامل محیطی و جانبی محافظت می کند. معمولا از شیرینگ ها برای بسته بندی های پیچیده استفاده می کنند و به همین دلیل است که اپراتورهای مخصوصی برای این دستگاه در نظر گرفته می شود و هر چه سرعت بسته بندی دستگاه بالاتر باشد، کاربرد آن در صنعت بیشتر است.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است