دستگاه لیبل زن نیمه اتومات تخت

admin  2019/10/28
دستگاه لیبل زن نیمه اتومات تختReviewed by Admin on Oct 28Rating: 5.0دستگاه لیبل زن نیمه اتومات تختدستگاه لیبل زن نیمه اتومات تخت یکی از انواع مدل های دستگاه لیبل زن است که جهت چسباندن انواع لیبل ها بر روی سطوح تخت و صاف استفاده می شود.

دستگاه لیبل زن نیمه اتومات تخت

دستگاه لیبل زن نیمه اتومات تخت توسط ماشین سازی چمران صنعت طراحی و ساخته شده است. که میتواند انواع بطری با مقطع گرد و به شکل هندسی استوانه ای را لیبل بچسباند و از نوع لیبل چسبان های پشت چسب دار می باشد. از لحاظ جنس بطری انواع بطری های فلزی ، پت ، شیشه ، پی وی سی و غیره را لیبل بچسباند. حداکثر لیبل که دستگاه لیبل چسبان نیمه اتومات میتواند لیبل بچسباند حدود ۷۰۰ لیبل در ساعت است. دستگاه لیبل چسبان به صورت اتومات لیبل را باز نموده و بطری را چرخانده و لیبل را روی بطری زده و متوقف می شود تفاوت لیبل چسبان نیمه اتومات نافع صنعت با لیبل چسبان تمام اتومات نافع صنعت در این میباشد که در اتومات ، بطری ها بر روی نوار نقاله ای قرار میگیرد که به صورت تمام اتومات دستگاه بطری را تشخیص داده و لیبل را بر روی بطری میچسباند ولی در نیمه اتومات ، بطری باید به صورت دستی در دستگاه قرار گیرد.

 

 

دستگاه لیبل زن

 

نحوه کار با دستگاه

ابتدا دستگاه را روشن نموده سپس لیبل را طبق تصویری که روی دستگاه حک شده است درون دستگاه قرار میدهم و بعدا از این کار بطری را در قسمت لیلینگ گذاشته و اهرم نگهدارنه بطری را به سمت پایین کشیده و دستگاه شروع به چسباندن لیبل میکند و اهرم را تا زمان چرخیدن بطری نگه میدارم زمانی که لیبل به ظرف چسبید دستگاه متوقف میشود اهرم را ازاد نموده و بطری بعدی را در دستگاه لیبل چسبان قرار میدهیم و تمام مراحل را تکرار میکنیم.