دستگاه لیبل زن

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار

در دنیای امروزی اکثر محصولات تولیدی در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها توسط ماشین آلات تولید می‌شود به عبارتی دیگر با پیشرفت تکنولوژی اکثر امور بدون دخالت دست و توسط ربات‌ها انجام می‌شود. با بکارگیری دستگاه‌های اتوماتیک فرایند تولید محصولات سرعت یافته و روزانه محصولات بیشتری تولید و بسته‌بندی می‌شود. شرکت ماشین‌سازی چمران با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و استفاده از متخصصان انواع دستگاه‌های لیبل زن را تولید می‌کند.

یکی از مهم‌ترین کاربرد‌های دستگاه لیبل زن، درج برچسب و لیبل بر روی محصولات است. به عبارتی دیگر دستگاه لیبل زن پشت چسب دار در خط تولید کارخانه‌ها قرار دارد و بعد از اینکه محصولات به قسمت بسته‌بندی می‌رسند روی ظرف یا جعبه محصول مشخصات محصول همچون ترکیبات و مواد اولیه، تاریخ تولید، تاریخ اتقضا، قیمت مصرف‌کننده و… درج می‌شود.

 

انواع دستگاه لیبل زن

دستگاه لیبل زن نیز همانند سایر محصولات مدل‌های مختلفی دارد به عبارتی دیگر دستگاه لیبل زن دستی، دستگاه لیبل زن اتوماتیک، دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک و… توسط ماشین‌سازی چمران تولید و به فروش می‌رسد به طور کلی می‌توان گفت هر کدام از محصولات توسط یک مدل از دستگاه لیبل زن برچسب‌گذاری می‌شوند به طور مثال برای درج برچسب روی انواع بطری شیر، نوشابه، سس و… از دستگاه لیبل زن بطری استفاده می‌شود.

 

نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن پشت چسب دار

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار برای چسباندن لیبل روی انواع بطری‌ها‌ی فلزی و شیشه‌ای مناسب است. این دستگاه در مدل‌های مختلف استوانه یا نیم گرد، تخت یك طرفه یا دو طرفه بستگی به نوع بطری تولید می‌شود. دستگاه لیبل زن در مدل‌های گرد، توانایی زدن لیبل به صورت نیم دایره، دایره، تخت و دو طرفه، با ظرفیت بالا را دارا خواهد بود.

 

دستگاه لیبل زن دستی

دستگاه لیبل زن دستی وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توان بر روی محصولات و تمامی اجناس در کمترین زمان ممکن قیمت و لیبل‌گذاری کرد. وظیفه‌ی دستگاه لیبل زن دستی این است که بر روی محصولات و اجناس دیگر لیبل مشخص را درج کند. سرعت دستگاه لیبل زن دستی در برخی موارد بسیار اهمیت دارد. البته کار با دستگاه لیبل زن دستی اصلاً کار سختی نیست و به راحتی می‌توانید نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است