دستگاه لیبل زن اتوماتیک

ساخت انواع دستگاه لیبل زن اتوماتیک

ساخت انواع دستگاه لیبل زن اتوماتیک

لیبل یا همان برچسب میتواند از جنس کاغذ یا پلیمر یا فلز….باشد که جهت بسته بندی کالاها و شناسایی محصول یا نام محصول یا هشدار ها و یا بعضی برای هشدارها یا گارانتی محصول و حتی امنیت و مواردی ازاین قبیل کاربرد دارد نوع دیگری از برچسب ها نیز وجود دارد که با نام برچسب دیجیتال شناخته می‌شوند. برچسب ها می توانند درحالت های جداگانه رول وبه صورت ورق عرضه شوند ممکن است محصولی که لیبل به آن نصب می شود.

دارای مشخصات و شرایط خاصی باشد مانند وجود گرما و روغن در موتور اتومبیل که باعث می شود ماندگاری و چسباندگی لیبل مورد توجه قرار داشته باشد و یا محصول در معرض شرایط آب و هوایی خارج از فضای مجموعه(outdoor) قرار گیرد که در این صورت نیز کیفیت و نوع لیبل استفاده شده باید مطابق با این شرایط انتخاب و نصب گردد.

دستگاه لیبل زن

در دستگاه لیبل زن اتوماتیک از تکنولوژی جوهر جامد استفاده می شود. سرعت عملکرد بالای دستگاه و توانایی چاپ تا 6 خط از ویژگی های بارز این نوع دستگاه لیبل زن می باشد.
بنابراین دستگاه لیبل زن اتوماتیک بسیار مناسب برای واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ یا حجم تولید فراوان می باشد.از مزایایی این دستگاه، سرعت بالای چاپ برروی پاکت، لیبل، جعبه مقوایی (سرعت 300عدد دردقیقه) است.
بارز ترین مشخصه دستگاه لیبل زن ، قابلیت تنظیم محل دقیق چاپ برروی محصول می باشد.
دستگاه لیبل زن اتوماتیک توانایی تنظیم تعداد چاپ برروی محصول را دارد حتی قابلیت تنظیم و تغییر مکان لیبل برروی محصول را میتوان تغییر داد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است