قیمت دستگاه لیبل زن

admin  2020/09/27

شرکت ماشین سازی چمران تولید کننده ماشین آلات صنعتی با قدمت و سابقه ای بالا برای مشاوره و راهنمایی در خصوص راه اندازی خطوط تولید شما آماده می باشد.پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۶۸۶۱۳۵ – ۰۹۱۹۹۵۳۶۶۸۳ – ۰۹۳۶۲۳۸۵۳۱۶


یکی از مهم ترین دستگاه های مورد استفاده در صنایع، دستگاه لیبل زن می باشد، این دستگاه لیبل یا برچسب مورد نظر را بر روی کالاها می چسباند، لیبلی که بر روی کالا درج می شود تمامی جزئیات و قیمت کالا بر روی آن قرار دارد. به عبارتی دیگر برچسب یک کالا توضیح مختصری درباره کالا می باشد. به طور کلی می توان گفت لیبل یک کالا به معنای اتیکت و برچسبی است که کاربرد آن، به نمایش گذاشتن قیمت کالا و یا معرفی محصول است؛ این کار توسط نوعی دستگاه بسته بندی که آن را لیبل زن می‌نامند، انجام می‌شود. دستگاه لیبل زن در واقع نوعی پرینتر می باشد که بر یک روی لیبل حروف، بارکد و اعداد را با استفاده از هد حرارتی چاپ می‌کند.قیمت دستگکاه لیبل زن متفاوت است و با توجه به کیفیت و کارایی دستگاه قیمت آن نیز متفاوت است.

مشاهده این مطلب>>مزایای دستگاه میکسر مایعات

دستگاه لیبل زن اتوماتیک

امروزه انواع مختلفی از دستگاه لیبل زن و تجهیزات مرتبط با آن موجود است و شما باید با توجه به نوع نیاز خود، یک نوع از دستگاه لیبل زن را تهیه نمایید. البته باید پیش از خرید، اطلاعات کاملی را درباره‌ی محصول مورد نظر به دست آورید.

این دستگاه را می‌توان عمدتا در جهت اتیکت زدن محصولات در تعداد زیاد مورد استفاده قرار داد. این بدان دلیل است که یک تسمه ای در دستگاه لیبل زن اتوماتیک استفاده ‌شده است که محصول را برای برچسب زدن جابه‌جا می‌کند. این محصول را می‌توان برای زمانی که شما قصد دارید یک برچسب را با دقت بالا بر روی یک جسم بچسبانید، استفاده کرد.

در پاسخ به این پرسش باید گفت، دستگاه‌های اتوماتیکی که از کیفیت خوبی برخوردارند، می‌توانند تنظیمات خود را متناسب با نوع کالا تغییر دهند. همچنین این دستگاه باید کیفیت خوبی نیز داشته باشد. نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه شود این است که اگر شما قصد دارید یک بسته‌ی انبوه را برچسب بزنید، باید از دستگاه لیبل زن تمام اتوماتیک استفاده کنید.

مشاهده این مطلب>>دستگاه پرکن مایعات

لیبل زن نیمه اتوماتیک

دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک را می‌توان یک دستگاه همه کاره به‌حساب آورد که برچسب‌های خود چسبنده‌ای را بر روی ظروف و کالا به شکل استوانه‌ای و مربعی اعمال می‌کنند، همچنین باید گفت از این دستگاه برای اتیکت زدن بطری‌های پلاستیکی نیز استفاده می‌شود. دقت داشته باشید لیبل زن نیمه اتوماتیک را می‌توان مجهز به فیبر نوری دانست.

 

دستگاه لیبل زن عمودی

این دستگاه را می‌توان یکی از دستگاه‌ های موردپسند در نظر گرفت که می‌تواند در دقیقه حدود ۱۵۰ محصول و کالا را برچسب‌زنی کند، البته این موضوع به مواردی چون اندازه‌ی برچسب و نوع محصولی که قصد دارید آن را برچسب بزنید، بستگی دارد؛ توجه داشته باشید که این دستگاه تمام اتوماتیک است و می‌توانید در مدت‌زمان کوتاهی، تعداد بیشتری از محصولات را برچسب بزنید.

مشاهده این مطلب>>ویژگی های دستگاه لیبل زن

دستگاه لیبل زن افقی

از این دستگاه می‌توان برای برچسب زدن محصولاتی که ثابت هستند و می‌خواهید آن‌ها را به‌صورت دقیق و جزئی برچسب بزنید، مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه در دقیقه، ۱۰۰ کالای مورد نظر خود را برچسب‌گذاری کنید.

 

دستگاه برچسب زن چند منظوره

شما می‌توانید از دستگاه لیبل زن چندمنظوره، در جهت برچسب‌گذاری انواع محصولات، فارغ از نوع و اندازه آن استفاده کنید. امکان استفاده از این دستگاه برای برچسب‌گذاری محصولاتی که تعداد آن‌ها بسیار است، مناسب به‌حساب می‌آید.

مزایای استفاده از دستگاه لیبل زن

از دستگاه لیبل زن در محیط‌های متفاوتی چون فروشگاه، داروخانه، بانک، رستوران و موسسات مختلف دیگر استفاده می‌شود و استفاده از آن مزایای مختلفی را به همراه خواهد داشت که برای شما این مزایای را در ادامه خواهیم گفت.

این دستگاه را می‌توان برخوردار از پورت‌های گوناگون در نظر گرفت و به دلیل همین ویژگی که دارد، شرایط استفاده از آن در مکان‌های گوناگون فراهم‌شده و شما می‌توانید دستگاه لیبل زن را به دستگاه‌های متفاوتی چون کامپیوتر، ماشین‌های اداری مثل پرینتر و موارد این‌چنینی متصل کرد؛ همچنین مزیت‌های دیگری که می‌توان برای این دستگاه در نظر گرفت، شامل مواردی چون تولید صدای کم، جاگیر نبودن آن و همچنین انجام امور با سرعت‌بالا اشاره کرد.