دستگاه پرکن روتاری اتوماتیک

admin  2019/03/16
دستگاه پرکن روتاری اتوماتیکReviewed by چمران ماشین on Mar 16Rating: 5.0دستگاه پرکن روتاری اتوماتیکدستگاه پرکن روتاری اتوماتیک در کارخانه های تولید آبمیوه، آب معدنی و ... کاربرد دارد به طوریکه انواع نوشیدنی های رقیق و غلیظ توسط این دستگاه به داخل شیشه ،قوطی و ... ریخته میشود.

دستگاه پرکن روتاری اتوماتیک

دستگاه پرکن روتاری اتوماتیک ، دستگاهی که قابلیت پرکردن انواع نوشیدنی ها و مایعات رقیق و غلیظ وهمچنین دیگر محصولات غذایی ، در ظروف شیشه ای و پلاستیکی با کنترل مقدار حجم مواد از ۵ سی سی به بالا را دارد که  به صورت کاملا اتوماتیک انجام میشود. دستگاه پرکن روتاری اتوماتیک توسط یک نوار ترانسپورت چرخشی که قوطی ها را به صورت تنظیم شده با فاصله هایی که با نازل ها هماهنگ ویکسان شده است قرار می‌‌دهد. همه پیستون ها ، لوله ها و نازل های استفاده شده از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد. دستگاه دارای سنسور تشخیص قوطی است و قابلیت طراحی و نصب تعداد نازل های متفاوتی (تک نازله تا ۲۴ نازل) بنا به درخواست مشتری دارد.شست وشوی نازل ها با سیستم تمام اتوماتیک cip انجام می‌شود.

 

دستگاه پرکن تک نازله

 

 

یکی از عواملی که باعث پیشبرد سریعتر و اهمیت روتاری می‌شود اینور نصب شده جهت تنظیم سرعت است که قابلیت پرکردن چند هزار قوطی را در یک ساعت دارد. همچنین دارای سیستم قطع خودکار درصورت افت فشار باد نیز است.
در نهایت روتاری دارای دنده بیرون انداز است که بعد از پرشدن قوطی ها و بسته شدن در آنها به طور تمام اتوماتیک محصول را بر روی نوار نقاله هدایت می‌کند و از دستگاه خارج می‌کند. این دستگاه شامل گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

 

دستگاه پرکن روتاری اتومات