دستگاه پر کن مایعات غلیظ

admin  2020/10/25
دستگاه پر کن مایعات غلیظReviewed by چمران ماشین on Oct 25Rating: 1.0ساخت دستگاه پر کن مایعاتدستگاه پر کن مایعات غلیظ جهت پر کردن انواع مایعات غلیظ غذایی ،خوراکی ،صنعتی و شیمیایی در فرایند تولید استفاده می شود.

دستگاه پرکن مایعات

شرکت ماشین سازی چمران تولید کننده ماشین آلات صنعتی با قدمت و سابقه ای بالا برای مشاوره و راهنمایی در خصوص راه اندازی خطوط تولید شما آماده می باشد.پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۶۸۶۱۳۵ – ۰۹۱۹۹۵۳۶۶۸۳ – ۰۹۳۶۲۳۸۵۳۱۶


دستگاه پر کن مایعات غلیظ: شرکت ماشین سازی چمران به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده انواع ماشین آلات صنعتی در ایران قصد دارد در این مطلب در خصوص  دستگاه پر کن مایعات غلیظ اطلاعاتی را در اختیار شما بگذارد.به گزارش ماشین سازی چمران دستگاه پر کن مایعات  انواع مختلفی دارد و همچنین ساخت هر یک متفاوت و با شرایط خاص کاربرد دستگاه،می تواند متفاوت باشد.شما برای کسب اطلاعات بیشتر و یا همچنین سفارش خود با کارشناسان و مشاوران چمران تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

دستگاه پر کن مایعات

به گزارش شرکت ماشین سازی چمران و همان طور که در مطالب پیشین بیان کردیم دستگاه پر کن مایعات یکی از دستگاه های کربردی در صنعت تولید و بسته بندی محصولات،دستگاه پرکن می باشد برای پر کردن انواع ظروف و قوطی های محصولات از این دستگاه استفاده می شود.قطعا در کارخانجات و کارگاه های تولیدی، محصولات به صورت دستی بسته بندی نمی شوند و به طور مثال پرکردن قوطی های رب یا مربا و … به صورت دستی امکانپذیر نیست و زمان بسیاری را می گیرد از همین رو برای پرکردن محصولات مایع و جامد همانند پودرها و … از دستگاه پرکن استفاده می شود.دستگاه پر کن مایعات نیز یکی از انواع دستگاه های پر کن می باشد که با استفاده از آن محصولاتی همچون مایع ظرفشویی،سس،روغن مایع ،آبمیوه و …. به داخل ظروف پر می شود

 

 

دستگاه پر کن مایعات غلیظ

همان طور که اعلام کردیم دستگاه پر کن مایعات انواع مختلفی دارد ما در ابتدا به معرفی دستگاه مخصوص مایعات غلیظ می پردازیم و در این خصوص ابتدا اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهیم.به گزارش شرکت ماشین سازی چمران همانطور که میدانید مایعاتی که دارای غلظت زیادی مانند عسل می باشند جزو دسته مایعات غلیظ به حساب می آیند و با توجه به میزان بالای غلظت این مایعات دستگاه پر کن آنها هم باید با دیگر مایعات متفاوت باشد.از همین رو است که برای پر کردن این نوع مایعات نیاز به دستگاه مخصوصی می باشد.البته مسئله ای که منجر به افزایش غلظت مایعات می شود به این دلیل است که این مایعات به دلیل دارا بودن ویسکوزیته دچار غلظت بیشتر می شوند.
بنا به اقتضای مطلب باید گفت که سوال اینجاست که ویسکوزیته چیست؟ به موادی که در برابر جاری شدن مقاومت دارند ویسکرزیته یا مایع غلیظ می گویند.آنچه مشخص است دسنگاه پر کن مایعات که برای نوع غلیظ مایعات کاربرد دارد باید با ویسکوزیته همسانی داشته باشد.ماده هایی مانند عسل، گریس، انواع شیره،  مربا و روغن هایی که دارای غلظت می باشند جزء مواد ویسکوزیته محسوب می شوند.
برای پر کردن این مواد به درون ظرف های مخصوص خود نیاز به دقت و حساسیت بالایی است زیرا اگر دقت کافی در روند پر کردن وجود نداشته باشد باعث اتفاقات جبران ناپذیری خواهد شد.

توصیه شرکت ماشین سازی چمران مشاهده مطلب تفاوت دستگاه پرکن مایعات غلیظ و رقیق

 

دستگاه پرکن مواد غلیظ